Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Maroko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Maroko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Maroko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Maroko

Wynajem samochodu Maroko

Wynajem aut Maroko

Maroko królestwo położone na południe od kontynentu afrykańskiego. Kraj ma wybrzeża z widokiem na Ocean Atlantycki, na zachodzie i Morze Śródziemne na północy. W przeciwnym razie, Maroko ma wspólną granicę z Algierią i Saharą Zachodnią, która była pod okupacją Maroka od 1976 roku. Maroko ma o łącznej populacji ok. 31,6 milionów (2010).

Rabat stolica ma 1,7 mln mieszkańców, podczas gdy w kraju największe miasto, Casablanca , liczy na 3,1 mln euro.Inne miasta z ponad miliona mieszkańców, Marakesz i Fez .Duże miasta są Tangier (gdzie można zobaczyć przez Cieśninę Gibraltarską do Hiszpanii ) i kurort Agadir na atlantyckim wybrzeżu.

Krajobraz w Maroku jest zdominowany przez dwóch głównych pasm górskich – Góry Rif na północy do Morza Śródziemnego i gór Atlas, poszerzającego przekątnej z południowego zachodu na północny wschód. Ku wybrzeżu Atlantyku jest stosunkowo płaski.

Wśród głównych atrakcji Maroka jest starożytne gmin – Medina – który jest w tym w Marrakeszu i Fes z jego ekscytujących rynków, bazarów i wąskich, przypominających labirynt ulic.Rynek w Fes jest jednym z największych tego rodzaju, a zatem jest również wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W przeciwnym razie jest to bardziej popularnych ośrodków na Oceanie Atlantyckim, Agadir, który jest najbardziej popularny kurort na plaży.

Główne lotnisko w Maroku jest Mohammed V International Airport w Casablance .Inne ważne lotniska m.in. Ibn Batouta międzynarodowego lotniska w Tangerze i Menara International Airport w Marrakeszu.