Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Casablanca Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Casablanca Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Casablanca Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Casablanca Lotnisko

Wynajem samochodu Casablanca Lotnisko

Wynajem aut Casablanca Lotnisko

Casablanca Mohammed V International Airport, największe lotnisko w Maroku. Znajduje się 30 km na południowy wschód od Casablanka center – i służy blisko 6,5 mln pasażerów rocznie.Jej nazwa pochodzi od byłego króla Maroka Mohammeda V.

Lotnisko został zbudowany około 1950 roku, ale pierwsze lata skromna pojemność. W 2007 roku, jednak rozszerzony o dwa nowe terminale – i od tej pory głównym lotniskiem dla tej części Maroko .

Istnieje kilka linii lotniczych, które mają stałą bazę w Casablanca lotnisko – w tym krajowym Maroka flyselskab Royal Air Maroc i firm Jet4you, Air Arabia Maroc i regionalnych linii lotniczych.Bezpośrednie loty z miejsca na wielu międzynarodowych miejsc – głównie w Europie i Afryce, ale także w Azji.

Aby dostać się z lotniska do centrum miasta Casablanca, można użyć albo autobusem, taksówką lub pociągiem. Pociąg odjeżdża ze stacji pod Terminalem 1 co godzinę. Jeśli chcesz wynająć samochód, można znaleźć w biurach międzynarodowych agencji wynajmu Avis, Budget, Europcar, Hertz, Sixt i Thrifty na lotnisku.

Jeśli chodzi o obiekty użyteczności publicznej w Casablance lotniska, jest duży wybór restauracji, punkty gastronomiczne oraz kawiarnie. Wybór sklepu jest stosunkowo szeroka i na arenie międzynarodowej. W głównej sali znajduje się mały ośrodek oferujący fax, ksero i komputery z dostępem do Internetu. Jest też sala konferencyjna tutaj, która może pomieścić 70 osób.

Casablanca Mohammed V International Airport posiada dwa lotniska hotele, Atlas Hotel (3-gwiazdkowy) i hotel w strefie tranzytowej Terminalu 2, który oferuje pobyt krótkoterminowy tylko dla pasażerów tranzytowych.