Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Agadir Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Agadir Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Agadir Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Agadir Lotnisko

Wynajem samochodu Agadir Lotnisko

Wynajem aut Agadir Lotnisko

Agadir Al Massira Airport (AGA) znajduje się 27 km na południowy wschód od miasta, w pobliżu Agadir marokańskim wybrzeżu Atlantyku. Około 1 mln pasażerów korzysta z tego portu lotniczego rocznie.

Większość międzynarodowych linii lotniczych British Airways i Virgin Express ma loty do iz Agadiru. W przeciwnym razie istnieje wiele innych krajowych i międzynarodowych linii lotniczych również regularne loty z lotniska w Agadirze do wielu miejsc, głównie w Europie.

Usługi na lotnisku jest bankowość (bl.a.valutaveksling i bankomaty), poczta, kilka sklepów, kawiarni i kiosków. One w inny dostęp do bezprzewodowego internetu – i to także Terminal VIP lounge.

Aby dostać się z lotniska do centrum Agadiru, można dojechać autobusem lub taksówką. Jeśli ktoś chce wynająć samochód międzynarodowych agencji, takich jak Avis, Budget, Europcar, Hertz i Sixt reprezentowane na lotnisku.

Nie ma hoteli w okolicy lotniska, ale oferta w Agadir jest bardzo dobra.