Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Agadir

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Agadir. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Agadir. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Agadir

Wynajem samochodu Agadir

Wynajem aut Agadir

Nadmorski kurort Agadir Maroko ‚s Atlantic Coast – ok. 10 km na północ od ujścia rzeki Wadi sous.Miasto ma prawie 700.000 mieszkańców (2010). Agadir to przede wszystkim ważne miasto portowe i centrum turystyki.

Miasto zostało założone przez Portugalczyków około 1500, ale większość starego miasta została całkowicie zniszczona przez trzęsienia ziemi w 1960 roku. Został on przebudowany nieco na południe od starego miasta – i jest dziś bardziej zewnątrz Europy Wschodniej niż marokańska.

Wśród zachowanych szczątków starego Agadir wielki portugalski twierdza w pierwszej połowie 1500.

W przeciwnym razie, długiej, piaszczystej plaży Miasto zapraszając największą atrakcją turystyczną. Tutaj resort hotele w rzędzie.

„Europejski” ożywiona atmosfera kawiarni pozostawia swoje piętno na mieście, ale można też szukać więcej kultury tradycyjnej marokańskiej – w tym na lokalnym rynku Souk Al Had. Można tam kupić wszystko od elektroniki i mebli do ubrań, przypraw i pamiątek. Targować się jest – jak wszędzie w Maroku – to bardzo ważny element podniecenia. Sprzedawca ceny zasadzie wymaga, nigdy nie jest ustalone.

Istnieje również kilka interesujących muzeów w Agadirze i trzech pięknych parków. I na wzgórzu około 7 km na zachód od centrum miasta, można odwiedzić ruiny starego „Kasbah” – byłego ufortyfikowane miasto.

Najbliższe lotnisko jest Agadir Al-Massira International Airport , położony 27 mil na południowy wschód od centrum miasta.