Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Tangier Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tangier Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tangier Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tangier Lotnisko

Wynajem samochodu Tangier Lotnisko

Wynajem aut Tangier Lotnisko

Tanger (Tanger) Inn Battouta International Airport (TNG) położony w północnej części Maroka , około 15 km na południowy zachód od miasta Tanger.Lotnisko zostało dawniej Tangier Boukhalef Airport.

Lotnisko zostało otwarte w 1958 roku i obecnie posiada dwa zaciski budynki. Terminal 2 został otwarty w 2008 roku. Tangier Airport obsługuje około 850.000 pasażerów rocznie (2011).

Tanger Lotnisko jest bazą dla linii lotniczych Air Arabia Maroc i Royal Air Maroc. Kilka innych linii lotniczych również bezpośrednie loty stąd do miejsc w Europie – w tym do Londyn , Amsterdam , Paryż i Madryt .

Usługi na lotnisku m.in. restauracje, kawiarnie, sklepy wolnocłowe, bankomaty, bankowość, lada informacyjna, Centrum biznesowe oraz centrum medyczne (czynny 24 godziny)

Nie ma hoteli na lotnisko, ale kilka w okolicy.

Aby dostać się z lotniska do centrum miasta Tanger, głównie taksówki. Jeśli chcesz wynająć samochód jest Tanger, liczba firm wynajmujących samochody w ich filii w hali przylotów na lotnisku – w tym podmiotów, takich jak Avis, Budget, Hertz i Europcar.