Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Piza Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Piza Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Piza Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Piza Lotnisko

Wynajem samochodu Piza Lotnisko

Wynajem aut Piza Lotnisko

Piza International Airport – “Galileo Galilei” (PSA) jest położony w regionie Toskania w północnych Włoszech, około 2 km na południe od Pizy centrum.Lotnisko jest nazywany w języku włoskim “Aeroporto Internazionale Galileo Galilei”.

Piza Airport powstał jako lotnisko wojskowe w 1930 roku i zyskał ruch międzynarodowy w 1990. Lotnisko posiada jeden terminal budynku i służy 4,5 milionów pasażerów rocznie (2011).

Od lotniska w Pizie idzie bezpośrednie loty do 33 miejsc w kraju i za granicą, jak i linie lotnicze Air France, Ryanair, Air One, British Airways, Norwegian, Lufthansa leci tutaj.

W budynku terminalu szereg udogodnień dla turystów – w tym restauracji / barów, liczniki informacje, apteka, kiosk, poczekalnia z tarasem, wiele sklepów (w tym cła darmo), salon fryzjerski, kawiarnie internetowe, kantory i bankomaty.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Pizie, posiada 10 firm wynajmu samochodów swoje oddziały w lotniska w Pizie – m.in. Avis, Budget, Europcar, Hertz i Sixt.

Istnieją również dobre połączenia komunikacyjne z lotniska do centrum Pizy, a następnie można wybierać między pociągiem, autobusem lub taksówką. Istnieją również pociągiem i autobusem z lotniska w Pizie do Florencji.