Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Mediolan

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Mediolan. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Mediolan. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Mediolan

Wynajem samochodu Mediolan

Wynajem aut Mediolan

Milan znajduje się w północnych Włoszech , i jest stolicą regionu Lombardii.Miasto liczy około 1,3 mln mieszkańców (2011), podczas gdy w tym przedmieściach aglomeracja liczy 7,5 miliona.

Milan jest Włoch drugim największym miastem (po Rzymie ), i kraju głównym przemysłowym, finansowym i handlowym.Miasto jest również ważnym węzłem transportowym.

Milan znajduje się pomiędzy rzekami Ticino i Adda w żyznej równinie, ca. 120 m

Milan jest jednym z wiodących światowych miast mody, a to raj zakupów dla kupujących. Ponadto, miasto jest ważnym ośrodkiem kulturalnym, a znany jest z licznych kościołów, muzeów, galerii, sal koncertowych i teatrów.

Jednym z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych Starego Miasta Mediolanu z katedrą “Duomo” w białym marmurze z 1522. Katedra jest 3. największych w Europie, i jest zbudowana w stylu gotyckim.

Także słynnej opery “Teatro alla Scala” z 1778 roku, wizyta. Opera to jedna z największych na świecie, z siedzenia 3.600.

Inne atrakcje to Sempione Park z Sforza pałacu z 1400, Leonardo da Vinci Museum and Art Museum “Pinakoteka di Brera”

Miasto posiada dwa międzynarodowe porty lotnicze – lotnisko Malpensa , położone 45 mil na północny zachód od centrum miasta (i największy) i lotniska Linate , która jest 10 km na wschód od centrum miasta.