Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Mediolan Malpensa Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Mediolan Malpensa Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Mediolan Malpensa Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Mediolan Malpensa Lotnisko

Wynajem samochodu Mediolan Malpensa Lotnisko

Wynajem aut Mediolan Malpensa Lotnisko

Międzynarodowa Milan Malpensa Airport (MXP) to główne lotnisko północne Włochy i znajduje się 48 km na północny zachód od miasta Mediolan .

Lotnisko obsługuje 19.000.000 pasażerów rocznie (2011), i posiada szeroką gamę lotów międzynarodowych i międzykontynentalnych. Milan Malpensa Airport jest głównym hubem dla linii lotniczych Air Italy, Air One i EasyJet.

Lotnisko posiada dwa terminale, T1-T2 Malpensa zachód i północ-Malpensa. Terminale z dala od siebie, i istnieje między nimi autobusy co 20 minut. Terminal 2 jest wykorzystywany do lotów czarterowych i tanie (głównie z tanich linii lotniczych Ryanair i easyJet).

Z lotniska do centrum Mediolanu, w pociągach i autobusach. Dodatkowo można korzystać z transportu taksówką. Jeśli wybierasz się na sekunda Mediolanu największego lotniska – Lotnisko Linate – istnieją również hit autobus.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Mediolanie, ma kilka firm wynajmujących samochody w swoich oddziałach na lotnisku – w tym Avis, easyCar, Europcar, Hertz i Sixt.

Istnieje szereg obiektów na lotnisko Malpensa dla podróżnych – w tym dobry wybór sklepów (w tym sklepie bezcłowym), restauracje i bary.Odnosi się to zarówno do zacisków. Jest również centrum biznesu na lotnisku, jak również licznik informacji, banki, kantory, bankomaty, i centrum medyczne.

Najbliższy hotel jest „Hotel Malpensa Cilla”, który znajduje się 500 metrów od lotniska.