Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Mediolan Linate Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Mediolan Linate Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Mediolan Linate Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Mediolan Linate Lotnisko

Wynajem samochodu Mediolan Linate Lotnisko

Wynajem aut Mediolan Linate Lotnisko

Międzynarodowe lotnisko miejski Lotnisko Linate (LIN) położony jest 10 km na wschód od Mediolanu w północnych Włoszech. Jest to drugi co do wielkości port lotniczy w Milan , który służy około 8 milionów pasażerów rocznie (2010).Lotnisko jest nazwany w Włoski Mediolan-Linate Aeroporto – “Enrico Forlanini”.

Lotnisko Linate to przede wszystkim bezpośrednie loty do innych dużych miast włoskich, ale także niektóre loty do miast europejskich, takich jak Paryż , Kopenhaga , Madryt , Dublin i Frankfurcie .

Linie lotnicze SAS, Lufthansa, Iberia, Air France i Air Lingus prostej tutaj.

Istnieje wiele urządzeń na lotnisku podróżnych – w tym sklepy (w tym duty-free), restauracje, bary, bank, poczta, kantor wymiany walut, bankomat, apteka, biurko, kaplica i informacje.

Na lotnisku, goście mają również dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego.

Hotele – Hotel Air – znajduje się tuż obok budynku terminala.

Istnieje dobry transport publiczny od mediolańskiego lotniska Linate i do centrum miasta, i można wybierać między autobusem lub taksówką. Jeśli nadal lotniska Mediolan Malpensa, autobus, który kursuje między miasta dwóch lotnisk.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Mediolanie, ma wiele renomowanych biur wynajmu samochodów w hali przylotów na lotnisku. Możesz wybrać pomiędzy uczestnikami Avis, Budget, Easycar, Europcar, Hertz, Sixt i Thrifty. Jest to najwygodniejszy zarezerwować wynajem samochodów przed wyjazdem do Włochy , więc samochód jest gotowy i czeka po przyjeździe na lotnisko.