Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Wenezuela

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Wenezuela. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Wenezuela. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Wenezuela

Wynajem samochodu Wenezuela

Wynajem aut Wenezuela

Wenezuela to kraj, na północnym wybrzeżu Ameryki Południowej, ale liczy 28.946.101 (2011) mieszkańców.Graniczy Kolumbię na zachód, Brazylia na południu i południowym wschodzie, i Gujany na wschód.Poza wenezuelskiego wybrzeża wyspy Aruba, Curacao, Bonaire i Trynidadu i Tobago.

Stolica Caracas , a oprócz hiszpańskiego, Konstytucja uznaje ponad trzydzieści rdzennymi językami.

Nazwa Wenezuela oznacza „Mała Wenecja”, której nazwa hiszpański żeglarz Alonso de Ojeda dał północnego wybrzeża Ameryki Południowej w 1499 roku, kiedy okazało się, że hinduskie pælebygninger w Lago de Maracaibo.

Wenezuela jest uważana za kraj o bardzo wysokiej różnorodności biologicznej i krajobrazu zróżnicowane. W północno-zachodniej i wzdłuż wybrzeży Karaibów na północy jest przedłużenie Andów z najwyższym Pico Bolivar górskiej położonej 5007 m Dorzecze Amazonki w południe, a wybrzeże Karaiby na północ. Jest to przede wszystkim charakter, który przyciąga turystów do kraju. Wenezuela ma największe rezerwy ropy naftowej na świecie, a jej gospodarka jest silnie uzależniona od ropy naftowej.

Salto Ángel (englefossen) to najwyższy wodospad na świecie, o wysokości 1002 metrów. Znajduje się w Parku Narodowym Canaima, na południowy wschód od kraju, i jest 19 razy wyższy niż Niagara Falls.

W Morrocoy National Park położony na wschód od wybrzeża Morza Karaibskiego, kombajnu turkusowe wody i białe plaże odkrycia w lasach wokół że ma mnóstwo zwierzyny.

Najbardziej popularne wśród turystów jest Isla Margarita, wyspa na wschód od Morza Karaibskiego. Oprócz posiadania wszystkiego karaibskiej wyspie wydają się być z natury, białych plaż i błękitnego morza, jest znany na wyjątkowy rynek, pałac piękny i kilku wielkich katedrach i kościołach, wśród nich biały Basilica de la Virgen del Valle. Plaża Playa El Yaque ma bardzo dobre warunki forwindsurfing.

Simon Bolivar International Airport , największy w kraju port lotniczy położony 21 km poza Caracas.