Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Tucson

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tucson. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tucson. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tucson

Wynajem samochodu Tucson

Wynajem aut Tucson

Tucson znajduje się na południe od amerykańskiego stanu Arizona – ok. 160 km na wschód od Phoenix .Miasto ma 520.000 mieszkańców, a aglomeracja liczy prawie 1 mln (2011).

Tucson znajduje się na płaskowyżu w Pustyni Sonora, w otoczeniu wysokich gór. Góry Santa Catalina, na północ od miasta, a najwyższy punkt to Mount Lemmon, która wznosi 2.791 metrów nad poziomem morza

Miasto ma przyjemny, słoneczny klimat przez cały rok, a wielu emerytów wybrać powód by żyć tu. Tucson jest głównym ośrodkiem handlowym i ważnym węzłem komunikacyjnym. Ponadto, przemysłowe miasto Tucson.

Główną atrakcją turystyczną w zabytkowej dzielnicy miasta “El Presidio” – gdzie można zobaczyć pozostałości hiszpańskiego miasta twierdzy w 1776 roku. Augustyn także Katedra w 1897, wizyta i kościół “Mission San Xavier del Bac” z 1797 roku.

Wielu turystów również odwiedzić “Sonora Arizona Desert Museum”, położony 20 km na zachód od centrum Tucson. Oto zoo, muzeum historii naturalnej i ogród botaniczny. Muzeum skupia się na roślinach i zwierzętach żyjących na pustyni Sonora.

Flyinteresserte powinni udać się do “Pima Air Museum”. Tutaj możesz zobaczyć wystawę historycznych samolotów wojskowych.

Północny zachód od miasta Saguro Parku Narodowego, słynie z olbrzymiego kaktusów.

Tuscon International Airport znajduje się 15 km na południe od centrum miasta.