Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Tampa

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tampa. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tampa. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tampa

Wynajem samochodu Tampa

Wynajem aut Tampa

Tampa położony jest na Tampa Bay Bay na Zatoce Meksykańskiej, w amerykańskim stanie Floryda. Ludność miasta wynosi około 340 tysięcy (2010), zaś aglomeracja liczy prawie 2,8 mln EUR.

Tampa jest głównym ośrodkiem handlowym i przemysłowym miastem – ale prawdopodobnie związane głównie z kompleksowej turystyki na tym obszarze.

Hiszpanie podbili obszar już w 1500, ale to nie było aż do połowy 1800 roku w Tampie rosły jako miasto. Wzrostu, jednak nie trochę poczekać, ale po 2 Wojna miasta do groźnego okresu ekspansji.

Tampa ma kilka ciekawych atrakcji do zaoferowania, w tym Ybor miasta – dzielnice, które były Heartland miasta ekstensywnej produkcji cygar, ale dziś ma życia nocnego z licznych barów i klubów. Obszaru jest autentyczność zakonserwowanych starych fabryk cygar są nadal. Bardziej ekskluzywnych dzielnicy klubów nocnych są Channelside, które pisarz Kilka znakomitych restauracji.

Ponadto, istnieje również wiele wspaniałych przygód dla rodzin w Tampa. Dotyczy to przede wszystkim park rozrywki “Busch Gardens”, który koncentruje się na Afryce. Tu można zarówno korzystać z różnych afrykańskich zwierząt i użycie jednego lub więcej z parku wielu kolejek górskich. W pobliżu, Adventure Island, olbrzym park wodny.

Tampa najsłynniejszy deptak jest 7 km długości chodnik Bayshore Boulevard, gdzie widoki są wspaniałe. To będzie najdłuższy na świecie ciągły chodnik.

Tampa inaczej znany pirat festiwal “Gasparilla Festival”, który odbył się w styczniu każdego roku. Następnie są tłumy ludzi, z procesji łodzi jako głównej atrakcji.

Najbliższe lotnisko jest Tampa International Airport położony 11 km na zachód od centrum miasta.