Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Seattle

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Seattle. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Seattle. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Seattle

Wynajem samochodu Seattle

Wynajem aut Seattle

Seattle jest największym miastem w północno-zachodniej USA , i znajduje się na stosunkowo wąskim pasie ziemi pomiędzy Puget Sound i jeziora Washington na Pacyfiku.Miasto znajduje się w amerykańskim stanie Waszyngton – 155 mil na południe od granicy z Kanada .Miasto liczy około 600.000 mieszkańców (2010), jednak jeden ma cały obszar metropolitalny, wzrost ludności do ok.. 3,3 milionów.

Gospodarka Seattle ma w swojej historii była związana z sektorem rybołówstwa i jest nadal jednym z najważniejszych portów rybackich w Ameryce tutaj. Ponadto, Seattle ma wiele działalności przemysłowej, takie jak obejmuje budowy i samolotów. Ponadto siedziba firmy Microsoft tutaj.

Seattle została założona w 1853 roku i otrzymał silne odrodzenie pod koniec wieku – przede wszystkim dlatego, że miasto, a następnie nabył swoją kolej, a ponieważ wielkich odkryć złota na Alasce. Miasto nosi nazwę indiańskiego wodza Seathl, który urodził się w tej dziedzinie w latach 1700-tych. Seattle jest także jednym z miast w USA, gdzie wielu norweskich imigrantów osiadłych. Znajduje to odzwierciedlenie w “Muzeum Nordic Heritage”, znajdującego się w północnej części miasta.

Seattle oferuje bogate i urozmaicone życie kulturalne, a także kilka gatunków muzycznych, związanych z miastem. Między innymi powstały tzw “grunge” muzykę tutaj, co jest związane z światowej sławy zespołów jak Nirvana Seattle, Pearl Jam, Soundgarden i Alice in Chains. Co więcej, Rock Legend Jimi Hendrix urodził się w Seattle.

W mieście najbardziej znanych budynków – a landmark – Space Needle wieża, zbudowana na Wystawie Światowej w 1962 roku. Space Needle jest jedną z najwyższego budynku w Seattle na 185 metrów i obejmuje popularna platforma widokowa i odnawialny restauracja. Również popularny utwór monorail Seattle został zbudowany na Wystawie Światowej.

Inną atrakcją w mieście jest Pike Place Market, który co roku odwiedza ponad 10 milionów ludzi. Tutaj są stragany w tym sprzedawane rękodzieła, ryby, warzywa, chleb i mięso – i, nie tylko pamiątki.

Najbliższe lotnisko znajduje się w Seattle – Tacoma International Airport, położony około 23 km na południe od centrum miasta.