Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut San Diego

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w San Diego. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w San Diego. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

San Diego

Wynajem samochodu San Diego

Wynajem aut San Diego

San Diego znajduje się w amerykańskim stanie Kalifornia, niedaleko od granicy z Meksykiem , a to miasto z około 1,3 mln mieszkańców (2010).W całym obszarze metropolitalnym jest domem dla ok.. 3 miliony.

Portu miejskiego jest uważany za jeden z najlepszych i najważniejszych w Kalifornii, i to jest również jednym z Marynarki Wojennej baz floty. San Diego ma także kilka produkcji, w tym w produkcji samolotów i rakiet i elektroniki.

Jego historia zaczęła się pewnego dnia w 1602, kiedy hiszpański odkrywca wylądował i nazwał miejsce San Diego po św Didakus. Oficjalny założyciel nie doszło do 1769 – również pod kierunkiem Hiszpanów. San Diego stracił jednak swój status w 1852 roku, po wielu latach dominacji Meksyku – ale miasto zostało następnie przebudowany przez Amerykanów 5 km dalej na południe – i wszedł w okres silnego wzrostu.

San Diego oferuje wiele pięknych atrakcji turystycznych – w tym dwa z najbardziej znanych ogrodów zoologicznych, “San Diego Zoo” i “San Diego Wild Animal Park.” Ponadto istnieje część parku tematycznego łańcuchowej “Sea World” w mieście.

Ponadto, San Diego znana z licznych plaż, w tym Coronado Beach, Ocean Beach, Mission Beach Pacific Beach, La Jolla i Del Mar.

Balboa Park jest bardzo popularnym miejscem. Jest to największy publiczny teren zielony w San Diego, a obejmuje powierzchnię 4,9 km ². Zawarte w parku są również wiele instytucji kulturalnych i muzeów. Balboa Park został założony w 1868 roku i znajduje się w pobliżu San Diego Zoo. Ponadto, Mission Bay Park wspomniano – największy sztuczny park wodny w USA . Może zaoferować szeroki zakres działań związanych z wodą i wielkich szlaków turystycznych i zabaw dla dzieci.Około 15 milionów osób uczęszczających Park Mission rocznie.

Najbliższe lotnisko jest San Diego International Airport położony ok.. 5 km na północny zachód od miasta.