Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut San Diego Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w San Diego Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w San Diego Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

San Diego Lotnisko

Wynajem samochodu San Diego Lotnisko

Wynajem aut San Diego Lotnisko

San Diego International Lotnisko (SAN) jest 7 km na północny zachód San Diego centrum w stanie Kalifornia.Lotnisko jest również, tylko 24 km na północ od granicy Meksyk .

San Diego International Airport otwarty w 1928 roku i obecnie posiada trzy terminale. Bezpłatny autobus między terminalami.

Lotnisko obsługuje 16,9 milionów pasażerów rocznie (2011).

San Diego Airport ma bezpośrednie loty do innych miejsc w Norwegii i za granicą, najlepiej w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku i Japonii. Tylko uciec się do daty w Europie. Dzisiaj Londyn .

Około 21 linii prostej tutaj – w tym Air Kanada, British Airways, American Airlines i Delta Airlines.

San Diego Airport posiada wiele obiektów użyteczności publicznej – w tym sklepy, kawiarnie, restauracje, recepty informacje, bankomaty oraz kantor wymiany walut. Nie ma sklep wolnocłowy na lotnisku.

Jeśli potrzebujesz zakwaterowanie w pobliżu lotniska w San Diego, jest kilka hoteli w okolicy, i Hotel Sheraton położony jest naprzeciwko lotniska.

Aby dostać się z lotniska do centrum San Diego, można dojechać autobusem lub taksówką. Czy raczej wynająć samochód w San Diego, prowadzi autobus z lotniska do wielu biur wynajmu samochodów – w tym korzyści, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Hertz i oszczędny. Autobusy są przed Terminalem 1 i 2