Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Phoenix

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Phoenix. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Phoenix. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Phoenix

Wynajem samochodu Phoenix

Wynajem aut Phoenix

Phoenix położony jest na rzece Salt River, i jest stolicą i największym miastem w amerykańskim stanie Arizona. Samo miasto jest domem dla około 1,6 mln osób, podczas gdy liczba ludności całego obszaru metropolitalnego jest około 4,2 milionów (2010).

Phoenix została założona w 1867 roku i stał się stolicą Arizony od 1912 roku. Unikalna nazwa miasta ma, bo powstał jako “Phoenix” od starych ruin Indian. Minęło Indiańska osada w tym obszarze od około roku 300 pne kr

Miasto, znajduje się w stanie suchym (ale nawadniane grunty) dal – “Dolina Słońca” – od tego czasu 2 Wojna ponad dziesięciokrotnie jej ludność.Ten wzrost był zgodny ze wzrostem produkcji rolnej (zwłaszcza owoce cytrusowe i bawełna), oraz znaczny wzrost w elektronice, przemyśle lotniczym.

Ciepły klimat przyciągają również wielu emerytów, którzy założyli własne dzielnice, jak “Sun City” i “Sun City West” na obrzeżach miasta.

Istnieje wiele ciekawych muzeów w Phoenix – tym “Phoenix Art Museum”, “Heard Museum” – wystawa rękodzieła, instrument muzeum “Musival Instrument Museum”, “Arizona Mining & Museum mineralna”, jak również muzeum dla dzieci, “Phoenix dziecięca muzeum “. Dzieci prawdopodobnie cieszyć się przyjemnościami wizyty w zoo “Phoenix Zoo”.

Innym popularnym miejscem jest “Desert Botanical Garden” – duży ogród botaniczny z roślinami, które są dostosowane do warunków pustynnych.

Najbliższe lotnisko znajduje się Phoenix Sky Harbor International Airport, który znajduje się 5 km na południowy wschód od centrum miasta.