Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Philadelphia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Philadelphia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Philadelphia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Philadelphia

Wynajem samochodu Philadelphia

Wynajem aut Philadelphia

Filadelfia jest największym miastem w amerykańskim stanie Pensylwania. Znajduje się u zbiegu rzek Delaware i Schuylkill spotkać i liczy ok. 1,5 milionów (2010). Jeżeli szacuje się obszar metropolitalny ludność wzrasta do prawie 6 mln.

Philadelphia jest często nazywany „Miasto Braterskiej Miłości”, bo nazwa miasta po prostu przekłada się na „miłości brata”.

Philadelphia został założony przez Williama Penna w 1682 roku, a więc naród najstarsze miasto. W przeciwnym wypadku ma istotne znaczenie w amerykańskiej historii, bo Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych została podpisana tutaj w 1776 roku. Ten przekazał także miastu przydomek „kolebką Ameryki”.

Najbardziej znanym zabytkiem w Filadelfii, amerykański Liberty Bell, który nazywał się komunikat amerykańskiej niepodległości w 1776, a następnie co 4 Lipiec (na Dzień Niepodległości), tym razem staje się ważnym elementem.

Inaczej Philadelphia pewno kulturalnym miasta, ma kilka muzeów oraz regularne koncerty i przedstawienia teatralne do zaoferowania.Atrakcją ze specjalnym linkiem do parku rozrywki dla dzieci Sesame Place „Theme Park” – „. Ulicy Sezamkowej”, która zbudowana jest wokół serialu, który w języku norweskim jest znany jako

Istnieje również wiele możliwości na zakupy w Philadelphia – zarówno w mieście, jak iw wielu centrów handlowych, które otaczają miasto.

Najbliższe lotnisko znajduje się Philadelphia International Airport, położony 13 km na zachód od centrum miasta.