Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Palm Springs

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Palm Springs. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Palm Springs. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Palm Springs

Wynajem samochodu Palm Springs

Wynajem aut Palm Springs

Palm Springs znajduje się w stanie Kalifornia – około 160 mil na wschód od Los Angeles , i to małe miasteczko z około 45.000 mieszkańców (2011).

Palms Springs znajduje się w obszarze pustyni Colorado pustyni – w hrabstwie Riverside County.Miasto ma od 1930 roku przekształciła się w ekskluzywnym kurorcie dla znanych Amerykanów i emerytów bogatych.

Miasto ma gorący i suchy klimat prawie cały rok, i reklamy do posiadania ponad 300 słonecznych dni w roku. Mimo, że miasto znajduje się w głąb lądu, są dobre warunki do pływania tutaj – to Palm Springs ma wiele basenów, które są dostępne dla publiczności.

Najstarszy budynek w Palm Springs jest „McCallum Adobe” z 1884 roku.

Główną atrakcją turystyczną miasta linowej „Aerial Tramway”, że idzie się na szczyt snowy góry „Mount San Jacinto”. Góra jest 3300 metrów.

Inne atrakcje w Palm Springs to muzeum historyczne „Agua Caliente Cultural Museum” i Muzeum Sztuki „Palm Springs Art Museum” – gdzie można zobaczyć wystawy sztuki współczesnej, rzeźby i sztuki szkła.

Palm Springs jest inaczej ogród botaniczny, korty tenisowe i pola golfowe. Działania takie jak jazda konna, piesze wycieczki na pustyni czy w górach są także popularne wśród turystów.

Najbliższe lotnisko znajduje się w Palm Springs International Airport, położony 4 km na wschód od centrum miasta.