Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Orlando

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Orlando. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Orlando. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Orlando

Wynajem samochodu Orlando

Wynajem aut Orlando

Orlando znajduje się w amerykańskim stanie Floryda, około 120 km na wschód od Tampa .Samo miasto liczy 230 tysięcy (2010), jednak bierze się cały obszar miasta z jego mieszkańców wzrasta do ponad 2 mln.

Orlanda Historia wracając do 1830. To wtedy pierwszy znany jako Fort Gatlin, ale później został nazwany na cześć amerykańskiego oficera, który zginął przez Indian tutaj w 1835 roku. Dzisiaj Orlando jest głównym miastem przemysłowym, ale prawdopodobnie jest znany przede wszystkim jako baza dla turystów z całego świata – którzy chcą podjąć wiele pobliskich atrakcji.

Odsetki Orlanda jest przede wszystkim do kilku głównych kompleksów rozrywkowych, które razem przyciągają ponad 40 milionów gości rocznie. Miasto nazywa siebie “światowej stolicy rozrywki.” Największym z nich jest Walt Disney World Resort, który znajduje się na południowy zachód od centrum miasta – założony w 1971 roku. Zajmuje powierzchnię 120 km2 i składa się z czterech głównych parków rozrywki, dwa Water Park i liczne hotele i restauracje.

W tym samym obszarze jest także Florida Department of wytwórni Universal Studios i Sea World – sieć morskich parków rozrywki, który ma również oddziały w San Antonio i San Diego. W Sea World, można doświadczyć przeglądania. delfiny, lwy morskie, orkami i flamingów – oprócz parku zawiera szereg działań związanych z wodą.

Najbliższe lotnisko jest Orlando International Airport , położony 11 km na południowy wschód od miasta.Inny w pobliżu znajdują się lotniska Orlando Sanford International Airport.To znajduje się 42 mil na północny wschód od centrum Orlando.