Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Orange County

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Orange County. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Orange County. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Orange County

Wynajem samochodu Orange County

Wynajem aut Orange County

Orange County to hrabstwo w stanie Kalifornia – i jest częścią obszaru metropolitalnego wokół Los Angeles. Odległość od stolicy hrabstwa Santa Ana (ca. 340.000 osób w 2010) na północnym zachodzie Los Angeles centrum jest około 50 km.Santa Ana powstała w 1886 roku i znajduje się w centrum dzielnicy, która tradycyjnie charakteryzuje dużej produkcji owoców. Przez Orange County jest domem dla prawie 3 mln osób.

Inne duże miasta w Orange County jest Anaheim (340.000 mieszkańców), Irvine (212.000 mieszkańców), Huntington Beach (190.000 mieszkańców), Garden Grove (170.000 mieszkańców) i Fullerton (135.000 mieszkańców).

Orange County jest uważany za sukces gospodarczy i politycznie konserwatywne – i coraz więcej programów telewizyjnych jest sfilmowana tutaj. Jednym z głównych źródeł dochodu jest szerokie napływ turystów.

Główną atrakcją tego regionu jest to pierwszy na świecie Disneyland, położony w mieście Anaheim. Inaczej Orange County długie wybrzeże stoi na Oceanie Spokojnym, gdzie znajdują się liczne plaże bardzo popularnych i odwiedzanych. Najbardziej znanym jest Newport Beach, Laguna Beach i Huntington Beach.

Najbliższe lotnisko jest John Wayne Airport, położony na południowych obrzeżach Santa Ana.