Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Nowy Jork

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Nowy Jork. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Nowy Jork. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Nowy Jork

Wynajem samochodu Nowy Jork

Wynajem aut Nowy Jork

Nowy Jork jest naród największym miastem i znajduje się w stanie o tej samej nazwie – szczególnie u ujścia rzeki Hudson. W Nowym Jorku jest domem dla około 8,2 mln osób (2011), jednak jeden zajmuje cały obszar miasta (co obejmuje również Long Island / Northern New Jersey), populacja rośnie w zawrotnym 19 milionów.

Nowy Jork jest chyba najbardziej wielokulturowe miasto na świecie – tygiel wielu tradycji kulturowych. Został założony w holenderskim mieście kolonialnej w 1626 pod nazwą Nieuw Amsterdam i dostał swoją obecną nazwę w 1664 roku.Krótki okres (1789-1790) był stolicą Nowego Jorku – ale nie wziął pozycję jako największego miasta Ameryki aż do 1810 roku. Od czasu, gdy miasto przeszedł szybkiego wzrostu – nie tylko ze względu na otwarcie Kanału Erie w 1825 roku. Dało to ważny link do “Wielkich Jezior” – i doprowadził do Nowego Jorku, największego portu przekształciła się w Ameryce Północnej. Imigranci z całego świata przelewa się stopniowo.

Nowy Jork dzieli się na pięć okręgów, zwanych “gmin”. Centralny jest Manhattan Town, które jest w centrum miasta pierwotnego. Znajduje się na wyspie między rzeką Hudson i East River. East of Manhattan jest kontynent dzielnicy Bronx, a na zachodnich przedmieściach Queens i Brooklyn jest na Long IslandIsland. Piąta dzielnica jest Staten Island.

Manhattan jest jeszcze w Nowym Jorku centrum administracyjnym i gospodarczym, i jest podzielona na trzy “strefy”: Śródmieście, Midtown i Uptown.Brama podobny wzór siatki, i wszystkie ulice numerowane tylko nazwę (1st Street, itp.). Jedyną rzeczą, która łamie symetryczny wzór, słynnej Broadway – że ukośnie w górę od Battery Park na południowym Manhattanie. Powodem tego jest to, że przerwy Broadway pierwotnie starej drogi kraj.

Do atrakcji Nowego Jorku są tak liczne, że jest tutaj, żeby wymienić tylko kilka. Miasto posiada jedne z najważniejszych muzeów sztuki w Ameryce Północnej. Najważniejsze z nich to “Metropolitan Museum of Art”, “Muzeum Sztuki Nowoczesnej”, “Muzeum Guggenheima”, “New Museum of Contemporary Art”, “Frick Collection” i “Muzeum sztuki prymitywnej”. Inne ważne instytucje kulturalne, Nowy Jork Philharmonic Orchestra, Metropolitan Opera i Nowy Jork City Ballet.

W przeciwnym razie, Statua Wolności – Statua Wolności – przy wjeździe do miasta, w jednym z najbardziej fotografowanych atrakcji. Został wydany jako oficjalny dar France , został odsłonięty w 1886 roku.Ponadto miernik 381 wysoki wieżowiec Empire State Building jest jednym z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w metropolii. O antena na górze włączone, górujący najwyższy punkt w więcej niż 440 metrów nad ziemią.

I jak Nowy Jork shopping miasto może zaoferować niemal wszystko.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest John F. Kennedy (JFK) Airport , znajduje się w dzielnicy Queens.Istnieją również dwa główne lotniska w okolicy Nowego Jorku: La Guardia i Newark.