Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Newark

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Newark. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Newark. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Newark

Wynajem samochodu Newark

Wynajem aut Newark

Newark znajduje się w stanie New Jersey, w odległości zaledwie 15 km na zachód od Nowego Jorku – Jest często traktowana jako część nowojorskiej metropolii.Mieszkańców jest ponad 280 tysięcy (2010).

Firma w Newark to przemysł oparty część, ale stopniowo staje się ważnym ośrodkiem handlowym i łączności. Ponadto miasto ma ważną głębokowodny port.

Newark została założona w 1666 roku, ale miał swój największy okres wzrostu w latach 1800 i 1900 na początku. W drugiej połowie 1900 roku, miasto zostało zdominowane przez rasowego konfliktu, ale stało się to mniejszy problem w ciągu kilku ostatnich lat – wraz z obszerną odnowy miejskiej.

Istnieje wiele historycznych budynków w mieście, w tym “Katedra Najświętszego Serca” – Ameryki Północnej 5-sza ‘S Cathedral.Został on wzniesiony w latach 1899 i 1954 po znacznie starszych modelach francuskich i obecnie archidiecezja Kościoła katolickiego. Również żydowski “Prince Synagoga Street” jest warte odwiedzenia. W przeciwnym razie miasto ma kilka 1930 budynków w “art deco” stylu, aby pokazać.

Wizyta w katedrze, to krótka podróż do pięknego Branch Brook Park, który zawiera narodu największą kolekcję kwitnących wiśni – o nazwie “Cherryblossomland”.

Newark jest również znany z bogatego życia kulturalnego i “New Jersey Performing Arts Center” (NJPAC) jest jednym z największych ośrodków sztuki scenicznej w USA . Został on otwarty w 1997 roku i przyczynił się znacznie do ożywienia miasta.

Najbliższe lotnisko jest Newark Liberty International Airport, które znajduje się 8 km na południe od centrum miasta.