Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Minneapolis

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Minneapolis. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Minneapolis. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Minneapolis

Wynajem samochodu Minneapolis

Wynajem aut Minneapolis

Minneapolis znajduje się w stanie Minnesota, a dokładniej Mississippi River. Miasto ma około 400.000 mieszkańców (2011), ale jest stopniowo łącząc się z Saint Paul (stolica stanu). W sumie, to aglomeracja („Miasta”), około 3,5 mln mieszkańców. Wiele z nich jest z pochodzenia Niemiec i Skandynawii.

Anthony Falls, położony w Minneapolis, jest w całej swojej historii było ważne jako siły napędowej dla szerokiej tartaku i frezowania – która nadal ma wartość odżywczą. „Grain Exchange” (Corn Exchange) jest jednym z największych rynków sprzedaży ziarna dla pieniężnych na całym świecie. Minneapolis jest inaczej głównym węzłem komunikacyjnym i centrum edukacji.

Minneapolis stał się miastem w 1867 roku i została połączona z sąsiednim mieście Świętego Antoniego w 1872 roku. Uczelnia powstała w 1851 roku – i na początku 1900 był Symphony Orchestra, jedna z najbardziej znanych w Ameryce, założona. We wszystkich Minneapolis ma bardzo aktywną i urozmaicone życie kulturalne.

Wiele z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w Minneapolis jest związane z rekreacji na świeżym powietrzu. W odniesieniu do wielu jezior w regionie miasta jest liczba pięknych parkach. Najbardziej znanym (i najczęściej odwiedzanych) jest Jezioro Minnetonka – i Loring Park odbędzie się 17 Maja każdego roku. Minneapolis jest rzeczywiście „Norwescy kibice” wszystkich amerykańskich miast. Miasto ma też swoją „House Norway”.

W przeciwnym razie należy zauważyć, że miasto ma kilka teatrów i muzeów, a wielu turystów trafia do ekscytującego muzeum sztuki „Minneapolis Institute of Arts”. Nowożeńcy chciałby również doprowadzić do wizyty w wielkim parku rozrywki „Fair Valley Park rozrywki”.

Najbliższe lotnisko znajduje się w Minneapolis – Saint Paul International Airport, położony 17 km na południe od miasta.