Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Milwaukee

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Milwaukee. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Milwaukee. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Milwaukee

Wynajem samochodu Milwaukee

Wynajem aut Milwaukee

Milwaukee jest na jeziorze Michigan, i jest największym miastem w amerykańskim stanie Wisconsin. Miasto znajduje się 130 mil na północ od Chicago i ma 595.000 mieszkańców (2011).Jeżeli szacuje się obszar metropolitalny populacja wzrośnie do 1,7 miliona.

Milwaukee jest główne centrum handlowe, kulturalne i ośrodek przemysłowy i ważny węzeł kolejowy. Miasta uniwersytet „Marquette University” została założona w 1881 roku. Dodatkowo, Milwaukee a duże obiekty portowe.

Miasto jest znane do domu dwóch z największych amerykańskich browarów – „Miller” i „Pabst”. Milwaukee zachowało dziedzictwo historyczne i jest popularnym miejscem dla turystów zainteresowanych architekturą i historią kultury.

Niektóre z najlepszych w mieście atrakcji turystycznych, m.in. znanych Bazylika „Bazylika Jozafat” w 1901 roku, Kościół katolicki „Stanisława” z 1866, Ratusz z 1895 roku – z jego 108-metrowej wieży wysokiego zegara i meczetu Tripoli świątyni sanktuarium w 1928 roku – co jest znanym punktem w mieście. Meczet zbudowany jest z inspiracji z Taj Mahal w Indiach.

Inne atrakcje to Milwaukee „Discovery World Museum” – popularne muzeum nauki z interaktywnymi eksponatami i „Milwaukee Art Museum” – Muzeum Sztuki, gdzie takie można zobaczyć dzieła Degasa, Moneta, Picassa i Miró.

Miasto ma też zoo, ogród botaniczny, muzeum dla dzieci, Muzeum Harley Davidson i kilka parków i terenów rekreacyjnych.

Milwaukee gospodarze wielu coroczne festiwale muzyczne i dlatego jest często nazywany „Miasto Festiwali”.

Najbliższe lotnisko jest General Mitchell International Airport, położony 13 km na południe od centrum miasta.