Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Miami

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Miami. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Miami. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Miami

Wynajem samochodu Miami

Wynajem aut Miami

Miami znajduje się na południowo-wschodnim wybrzeżu Florydy wzdłuż Atlantyku, szczególnie w południowej części tak zwanego “Złotego Wybrzeża” (“Gold Coast”). Miasto ma 409.000 mieszkańców (2010), zaś aglomeracja liczy 5,5 milionów.

Miami na Florydzie to największy obszar miejski i ważnym ośrodkiem turystycznym – który otrzymuje 10 milionów turystów rocznie. Jest to również jedno z USA jest głównym portem miasta – Miami i jest punktem wyjścia dla ruchu statków wycieczkowych na Morzu Karaibskim.

Miasto jest ośrodkiem przemysłowym i lider w dziedzinie finansów, handlu, kultury, mediów, rozrywki, sztuki i handlu międzynarodowego.

Big draw dla turystów jest Miami Beach – który jest jednym z najbardziej znanych amerykańskich kurortów nadmorskich. Miami Beach położony jest 6 km na północny wschód od centrum miasta, tutaj są szerokie i przytulne plaże i promenada – gdzie luksusowe hotele, restauracje i nocne kluby znajdują się obok siebie.

Miami ma inaczej wiele teatrów, muzeów, oper, parków i klubów muzycznych, a główną atrakcją turystyczną dla całej rodziny, jak “Miami Seaquarium” – akwarium, gdzie można również zobaczyć pokaz delfinów.

Istnieje również wiele muzeów sztuki w Miami. Ponadto, miasto zoologiczny i ogród botaniczny.

Miami International Airport znajduje się 7 km na zachód od centrum miasta.