Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Miami Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Miami Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Miami Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Miami Lotnisko

Wynajem samochodu Miami Lotnisko

Wynajem aut Miami Lotnisko

Miami International Airport (MIA) jest położony 7 km na zachód od centrum Miami w amerykańskim stanie Floryda.

Lotniskowego główny terminal został otwarty w 1959 roku, i Miami International Airport ma obecnie trzy budynki terminali: Północna, Środkowa i Południowa.

Miami Airport serwuje 38,3 milionów pasażerów rocznie (2011). Około 45 linii lotniczych – w tym Lufthansa, Iberia, Delta, Aeroflot, United Airlines i British Airways – ma bezpośrednie loty stąd do różnych miejsc w kraju i za granicą.Niektóre popularne kierunki to Amsterdam , Atlanta , Barcelona , Buenos Aires , Frankfurt , Londyn , Mediolan i Nowy Jork .

Lotnisko posiada szeroki wybór kawiarni / barów z przekąskami / restauracji i sklepów. Inne udogodnienia obejmują sklepy wolnocłowe, liczniki informacji, bank, bankomat, kantor wymiany walut licznik, poczta, fryzjer, apteka, galeria sztuki, pierwsza stacja pomocy, Centrum Spa, kaplica i dostęp do Internetu.

Miami ma również hotel na lotnisku, znajdujący się w hali E (poziom 2). Istnieje także kilka hoteli w okolicy, jeśli potrzebujesz zakwaterowanie.

Aby dostać się z lotniska do centrum Miami, można wziąć autobus, metro (autobus kursuje do Tri-Rail stacji “Miami”, na wschód od budynku terminala) lub taksówką.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Miami, ma 16 firm samochodowych biura wynajmu na lotnisku – w tym Alamo, Avis, Budget, Dollar, Hertz, krajowym i Sixt. Car Center znajduje się tuż na wschód od międzynarodowego lotniska w Miami.