Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Los Angeles

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Los Angeles. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Los Angeles. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Los Angeles

Wynajem samochodu Los Angeles

Wynajem aut Los Angeles

Los Angeles jest w Ameryce drugim największym miastem, i jest położony na południe od Kalifornii – w pobliżu Oceanu Spokojnego. Miasto chodzi. 200 km na północ od granicy z Meksykiem.

Los Angeles ma 3,8 milionów mieszkańców, natomiast obszar metropolitalny zamieszkuje około 17 milionów euro.

W granicach miasta Los Angeles, kilka niezależnych miasta – w tym Beverly Hills, Culver City i Santa Monica. Los Angeles jest ważnym węzłem komunikacyjnym i jest znany z produkcji filmowej i telewizyjnej. Miasto jest również bardzo popularne wśród turystów.

Pejzaż jest naznaczona szerokich bulwarów i parków dużych. Na północ od centrum filmowym w Hollywood miasta, gdzie można spacerować wzdłuż Hollywood Boulevard i zobaczyć stjernebelagte chodniku “Walk of Fame”.

Inne atrakcje turystyczne w Los Angeles m.in. Universal Studios – gdzie zwiedzający mogą dowiedzieć się więcej o branży filmowej, Centrum Nauki – eksponaty interaktywne, MOCA – Muzeum Sztuki Współczesnej – ze zmianą wystawy sztuki “Muzeum Tolerancji” – multimedialne muzeum koncentruje się na temat rasizmu i uprzedzeń w Stanach Zjednoczonych i Griffith Park – duże park, w którym można również odwiedzić zoo “LA Zoo”.

Miasto ma inaczej Muzeum Historii Naturalnej, African-American, Muzeum, akwarium ogrodów botanicznych i piękne plaże na wybrzeżu.

Nowy publiczny muzeum sztuki współczesnej otworzy się w 2013 w Los Angeles, i będzie nazwany “Broad”.

Miasta główne lotnisko – Los Angeles International Airport – położony 30 km na południowy zachód od centrum miasta.