Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Los Angeles Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Los Angeles Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Los Angeles Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Los Angeles Lotnisko

Wynajem samochodu Los Angeles Lotnisko

Wynajem aut Los Angeles Lotnisko

Los Angeles International Airport (LAX) znajduje się w stanie Kalifornia – około 30 km na zachód od centrum Los Angeles .

Położone jest 6 najbardziej ruchliwych na świecie i 3. największa w USA . Los Angeles Airport serwuje 61,8 milionów pasażerów rocznie (2011), i składa się z dziewięciu terminali budynki.Terminal 1-8 jest używany do lotów krajowych, podczas gdy 9 terminal – “Tom Bradley International Terminal” – służy do lotów międzynarodowych.

Los Angeles Airport została założona w 1928 roku i otworzył dla lotnictwa cywilnego w 1946 roku.

Wszystkie główne linie prostej tutaj i lotniska są bezpośrednie loty do około 160 miejsc na całym świecie. Najpopularniejsze trasy, przejdź do Londyn , Tokio , Sydney , San Francisco, Nowy Jork i Chicago .

Istnieje duży wybór restauracji, kawiarni, sklepów i barów koktajlowych na lotnisku. Ponadto, istnieją obiekty, takie jak sklepy z pamiątkami, kiosk, centrum biznesowe, sklepy wolnocłowe, centrum medyczne, bank, bankomaty, oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Istnieją również 2 hoteli w okolicy lotniska.

Aby dostać się z lotniska do centrum Los Angeles, można użyć LRT (light rail), autobus, autobusem lub taksówką.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Los Angeles, mają około 40 biur wynajmu samochodów w pobliżu lotniska, ale nie w budynku terminalu. Niektóre wypożyczalnie samochodów oferują swoim klientom bezpłatny transport z lotniska do ich wynajmu biura – w tym Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz i oszczędny. Jeżeli zamówiona samochód przed wyjazdem do Los Angeles, pracownik firm wynajmu samochodów czeka na ciebie na zewnątrz budynku terminala – pod znakiem “Shuttle Wypożyczalnia samochodów”.