Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Long Beach

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Long Beach. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Long Beach. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Long Beach

Wynajem samochodu Long Beach

Wynajem aut Long Beach

Long Beach położony jest na zatoki San Pedro w Kalifornii, a konkretnie 30 km na południe od Los Angeles .Miasto ma ok.. 470.000 mieszkańców (2010). Long Beach ma wspólny port z Los Angeles, za pośrednictwem kanału połączenia „Cerritos Channel”.

Poza tym, że ma jakieś Long Beach produkcji – jak również obecności wojskowej zarówno z portu floty i bazy lotniczej – jest to przede wszystkim turystyka miasta jest potęga gospodarcza.

Największą atrakcją jest wspaniałe, pełne 13-mile beach pływać. Inne atrakcje to statek „Queen Mary”, który funkcjonował jako muzeum morskie. „Walter Pyramid”, w kształcie piramidy gimnazjum do koszykówki i siatkówki, jest miastem najbardziej wyjątkowy budynek – i popularne wśród turystów.

Long Beach jest także miejscem wielu znaczących wydarzeń – w tym roczny Long Beach Blues Festival i wyścig Long Beach Grand Prix.

Najbliższe lotnisko jest lokalnym Długi Airport Beach, który jest położony 6 km na północny wschód od centrum miasta. W przeciwnym razie, Los Angeles International Airport w odległości 34 mil na północny zachód od Long Beach.