Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Kansas

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kansas. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kansas. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kansas

Wynajem samochodu Kansas

Wynajem aut Kansas

Kansas City znajduje się w stanie Missouri przez rzeki Missouri. Miasto ma około 450.000 mieszkańców (2010), zaś aglomeracja liczy 2 mln.

Kansas City został założony w 1821 roku – w tym samym roku jako stan Missouri wszedł Unii – i jest dziś ważnym miastem przemysłowym i głównym ośrodkiem ruchu. Poza tym, miasto jest centrum edukacji z uniwersytetem, oranżeria oraz college’ów kilka.

Poszczególne obszary miasta leży w pierścień wokół centrum, i była przedmiotem gruntownego remontu w 1980 roku. Wiele z Kansas City charakteryzuje dzisiaj nowoczesnych budynków wysokościowych z biur, hoteli, restauracji i sklepów.

Kansas City był to okres od 1920 do 1940 roku, znanych jako “mekka jazzu”, i nadal istnieje wiele klubów jazzowych w Downtown stara się kontynuować tę spuściznę.

Jedną z głównych atrakcji w mieście jest prestiżowa galeria sztuki “Nelson-Atkins Museum of Art”. Istnieje również kilka innych ciekawych galerii i muzeów w Kansas City. Miasta Główny budynek jest Harry S. Truman Sports Complex, który w 1973 roku po ferdigstillellsen zawiera podwójny stadion baseballu i futbolu amerykańskiego.

Najbliższe lotnisko znajduje się w Kansas City International Airport, położony 24 km na północny zachód od centrum miasta.