Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Jacksonville

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Jacksonville. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Jacksonville. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Jacksonville

Wynajem samochodu Jacksonville

Wynajem aut Jacksonville

Portowym mieście Jacksonville znajduje południowy wschód od Stanów Zjednoczonych , i jest największym miastem w stanie Floryda.Jacksonville jest również 13 największe miasto w Stanach Zjednoczonych i ma 822.000 mieszkańców (2011). Kiedy cały obszar metropolitalny, populacja rośnie na 1,3 mln euro.

Jacksonville znajduje się na St Johns River – która wpada do Oceanu Atlantyckiego. Miasto Florydy prowadzi przemysłowych, finansowych, handlowych i centrum komunikacyjne.

Jacksonville jest popularnym miejscem dla turystów, i otrzymuje 3 miliony turystów rocznie. Jacksonville znana jest również za ważny kongres i konwencje.

Miasto ma wilgotny klimat subtropikalny, z ciepłym latem i łagodnymi zimami. Istnieje wiele pięknych plaż na wybrzeżu – ok.. 30 km na zachód od centrum miasta. Oto przykład Jacksonville Beach, Atlantic Beach i Neptun Beach.

Miasta najwyższy budynek jest „Bank of America Tower”, która wznosi 188 metrów nad ziemią.

Niektóre popularne atrakcje turystyczne w mieście to „Muzeum Sztuki Współczesnej w Jacksonville” – który ma wystawy sztuki współczesnej, zoo „Jacksonville Zoo & Gardens” – jeżeli można zobaczyć lwy, słonie i jaguary, parku rozrywki „Adventure Landing” oraz „Muzeum Nauki i Historii” (Mosh) – z eksponatami w nauce i historii lokalnej. Istnieje również planetarium.

Jacksonville ma inaczej muzeum morskie, jak i 64 pola golfowe w okolicach miasta – gdzie każdy może zostać osiągnięty w ciągu jednej godziny jazdy od centrum miasta.

Jacksonville International Airport znajduje się 23 mil na północ od centrum miasta.