Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Jacksonville Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Jacksonville Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Jacksonville Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Jacksonville Lotnisko

Wynajem samochodu Jacksonville Lotnisko

Wynajem aut Jacksonville Lotnisko

Jacksonville International Airport (JAX) znajduje się w stanie Floryda, około 23 km na północ od Jacksonville centrum miasta.

Lotnisko zostało otwarte w 1968 roku i posiada jeden terminal budynek. Jacksonville Airport obsługuje około 6 mln pasażerów rocznie.

Kilka linii lotniczych mają bezpośrednie loty z Jacksonville International Airport do 24 miejsc w Stanach Zjednoczonych – w tym Las Vegas, Waszyngtonie, Denver, Miami i Chicago .

Istnieją wielkie obiekty użyteczności publicznej na lotnisku – z wielu restauracji, kawiarni i barów.Ponadto, są tam sklepy, kiosk, bankomaty, pokój do medytacji, centrum spa, galeria sztuki, fotele do masażu, informacje giełdowe i bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Istnieją dwa hotele na lotnisku: Clarion Hotel Airport (który ma również centrum biznesowe z salami konferencyjnymi) i Hampton Inn & Suites. Ponadto istnieje kilka hoteli w bezpośrednim sąsiedztwie.

Aby dostać się z lotniska do centrum miasta można dojechać autobusem lub taksówką. Jest to popularne, aby wypożyczyć samochód w Jacksonville, w hali przylotów na terenie bagażowej są urzędy wielu renomowanych firm wynajmujących samochody – w tym krajowych, Budżetu, Dollar, Enterprise, Hertz i oszczędny.