Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Indianapolis

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Indianapolis. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Indianapolis. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Indianapolis

Wynajem samochodu Indianapolis

Wynajem aut Indianapolis

Indianapolis jest stolica amerykańskiego stanu Indiana, i znajduje się w pobliżu rzeki White River. Miasto liczy około 800 tysięcy (2010), jednak bierze się przedmieścia, jego populacja wzrośnie do ca. 1,7 mln.

Indianapolis jest głównym miastem przemysłowym – a także głównym ośrodkiem ruchu. Miasto jest również centrum edukacyjne, w tym dwa uniwersytety, Muzyka i Sztuka Department

Indianapolis została założona w 1821 roku, i był stan-stolicy przez większość swojej historii. Kiedy produkcja samochodów rozpoczęła się na dobre na początku 1900, opracowany Indianapolis stać się głównym town car US obok Detroit. W 1910 roku było ponad 60 zakładów produkcyjnych w Indianapolis. Historia ta znajduje odzwierciedlenie na to co roku od 1911 przebywał światowej sławy wyścig tutaj – “Indianapolis 500”.

Miasto ma inaczej szereg instytucji kultury do zaprezentowania. Wśród głównych atrakcji jest “White River State Park”, gdzie znajduje się także zoo. Inaczej jest bogaty Państwowe Muzeum jest popularne. To samo odnosi się do imponującej hali sportów – Dome Hoosier.

Jak w większości innych dużych miastach amerykańskich, gama sklepów i centrów rozległe i zróżnicowane – i tylko firma handlowa jest silnik w branży po większość fabryki samochodów zostały zamknięte w 1970 – i 1980-tych.

Marketer Indianapolis często – z niemałą dumą – jako miejsce narodzin byłego prezydenta Theodore’a Roosevelta i słynnego autora Kurta Vonneguta.

Najbliższe lotnisko znajduje się w Indianapolis International Airport, położony 11 km na południowy zachód od centrum miasta.