Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Houston

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Houston. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Houston. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Houston

Wynajem samochodu Houston

Wynajem aut Houston

Houston jest największym miastem w stanie Teksas – oraz o liczbie ludności około 2,2 milionów (2010), jest również 4-gi największa w USA . Houston jest inaczej centrum większego obszaru metropolitalnego (Houston-Galveston) z prawie 5,7 milionów mieszkańców.Na przełomie XIX i XX wieku było tylko prawie 50.000 osób, w Houston, więc był w 1900 jednym z miast najszybciej rozwijających się w Ameryce.

Houston Zobacz Texas „największy (oraz USA w drugim co do wielkości) port. Jest to przede wszystkim oleju i produktów związanych i bawełny są wywożone z tego miejsca. Odległość do Zatoki Meksykańskiej jest około 80 km.

Miasto zostało założone w 1836 roku i był w okresie 1837/39 i 1842/46, a następnie stolicą niepodległej Republiki Teksasu. Później rozwinął Houston stać się jednym z najważniejszych węzłów kolejowych w Ameryce. Miasto nie jest typowym miastem, ale są stosunkowo „dorosnąć” – to znaczy, że jest rozłożone na dużej powierzchni, a najbardziej przypomina bardziej lub mniej przypadkowy konglomerat przedmieść i dzielnic biznesowych.

Od 1960, Houston jest często określane jako „miasto Kosmicznej”, ponieważ NASA zdecydowała się umieścić swoje centrum sterowania dla załogowych misji kosmicznych tutaj. Znajduje się około 35 km na południowy wschód od centrum miasta, i nosi oficjalną nazwę „Lyndon B. Johnson Space Center.”

Houston jest inaczej ważne utdanningsby – z trzydziestu uczelniach. Największa jest University of Houston z prawie 40.000 uczniów.

Miasto zainwestowało również na kulturę i Alley Theatre jest uważana za jedną z najlepszych scen w Ameryce. Wśród innych atrakcji kulturalnych należy szczególnie Muzeum Historii Naturalnej i Muzeum Sztuk Pięknych nazwanych. Houston ma również jeden z najbardziej znanych orkiestr symfonicznych w Ameryce – a także największy na świecie kryty obiekt sportowy (Astrodome).

Najbliższe lotnisko jest Houston George Bush Intercontinental Airport, położony 37 km na północ od miasta. Jest to również jeden z najbardziej ruchliwych w Ameryce.