Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Houston Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Houston Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Houston Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Houston Lotnisko

Wynajem samochodu Houston Lotnisko

Wynajem aut Houston Lotnisko

George Bush Intercontinental Airport (IAH) znajduje się 37 mil na północ od Houston miasta w amerykańskim stanie Teksas.

Lotnisko oferuje 40 mln pasażerów rocznie (2011), co czyni go 10. najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Ameryce Północnej.

Lotnisko otwarte w 1969 roku i obecnie posiada pięć terminali budynków (A, B, C, D i E). Pociąg TerminaLink biegnącej między budynkami terminali.

Linie lotnicze British Airways, takich jak Air France, Delta, KLM, Lufthansa i United Airlines ma bezpośrednie loty z Houston Airport do 182 miejsc krajowych i międzynarodowych.

Najbardziej ruchliwych tras międzynarodowych, przejdź do Meksyk , Cancún , Londynie , San Jose, Calgary i Amsterdamie .

Houston Airport ma ponad 50 lokali gastronomicznych i wiele sklepów (w tym sklepie bezcłowym). Ponadto lotnisko ma takie udogodnienia jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, poczta, licznik informacji, agencja turystyczna, Kantor licznikiem, bankomatów, kaplice, fotele do masażu i matek.

Istnieje kilka hoteli w pobliżu, i Hotel Marriott znajduje się na lotnisku (pomiędzy zaciskiem B i C).

Aby dostać się z lotniska do centrum Houston, można dojechać autobusem lub taksówką. Jeśli chcesz wynająć samochód w Houston, ma wiele renomowanych firm wynajmujących samochody na lotnisku jej oddziałów – w tym przedsiębiorstw, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Hertz, National i oszczędny.