Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Honolulu

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Honolulu. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Honolulu. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Honolulu

Wynajem samochodu Honolulu

Wynajem aut Honolulu

Honolulu jest stolicą i największym miastem w archipelagu Hawajów, który jest jednym z amerykańskich stanach. Honolulu znajduje się na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy Oahu na Oceanie Spokojnym i jest ważne miasto portowe. Miasto ma 337.000 mieszkańców (2010) – w przypadku gdy 55% z nich to Azjaci.

Honolulu jest archipelagu administracyjnego, politycznego, gospodarczego i kulturalnego centrum, a także jest ważnym węzłem komunikacyjnym.

Miasto słynie z turystyki obszaru Waikiki – położony 5 km na południowy wschód od centrum Honolulu. Tutaj są białe piaszczyste plaże i zachęcający – w tym słynnej plaży Waikiki, luksusowy hotel, zoo i akwarium.

Surfing, słońce i pływanie są główną atrakcją.

Pozostałe atrakcje turystyczne w Honolulu obejmować 56-metrowa wieża “Aloha Tower” z 1926 roku – gdzie publiczność może dostać się na szczyt i uzyskać wspaniały widok na miasto, port, Pałac Iolani królewskiego pałacu “od 1882,” Contemporary Museum “- z wystawy sztuki współczesnej, kościół “Church Cathedral of St Andrew” z 1867, Town China Town – z żywym rynków i restauracji, a Bishop Museum – budynek z dużą kolekcją artefaktów z Hawajów. Istnieje również planetarium, muzeum historii naturalnej i muzeum wulkan.

“Honolulu Academy of Arts” zalecił również wizytę. Jest to największe muzeum sztuki w mieście, a tu bl. wystawy sztuki azjatyckiej i dzieł znanych mistrzów, takich jak Picasso, Van Gogh, Gauguin, Cezanne, Monet i Modiglianiego.

Honolulu jest inaczej dobre zakupy z wielu centrów handlowych.

Honolulu International Airport znajduje się 10 km na północny zachód od centrum miasta.