Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Fort Myers Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Fort Myers Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Fort Myers Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Fort Myers Lotnisko

Wynajem samochodu Fort Myers Lotnisko

Wynajem aut Fort Myers Lotnisko

Southwest Florida International Airport (RSW) położony jest 27 km na południowy zachód od centrum miasta Fort Myers.

Lotnisko zostało otwarte w 1983 roku i posiada jeden terminal budynek. Fort Myers służy 7,5 milionów pasażerów rocznie (2011).

Istnieje około 20 linii lotniczych, które mają bezpośrednie loty z Fort Myers do 40 miejsc w Stanach Zjednoczonych . Ponadto istnieją bezpośrednie loty z tutaj do Düsseldorf w Niemczech i Montrealu w Kanadzie .

Usługi na lotnisku to dobry wybór restauracji, kawiarni i sklepów. Ponadto, centrum biznesowe, bankomaty, kantor wymiany walut biurko-informacje-disk i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Istnieje także kilka hoteli w okolicy, jeśli potrzebujesz zakwaterowanie w pobliżu Fort Myers.

Aby dostać się z lotniska do centrum miasta można dojechać autobusem lub taksówką. Wiele hoteli oferuje bezpłatny transfer z / na lotnisko dla swoich gości, ale to musi być zarezerwowane z wyprzedzeniem.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Fort Myers, ma kilka biur wynajmu samochodów na lotnisku – w tym Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, National, Hertz i oszczędny. Jeden stwierdzi biura wynajem centrum “Wynajem samochodów” Service Center na parterze garażu.