Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Fort Lauderdale

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Fort Lauderdale. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Fort Lauderdale. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Fort Lauderdale

Wynajem samochodu Fort Lauderdale

Wynajem aut Fort Lauderdale

Fort Lauderdale znajduje się w stanie wybrzeża Atlantyku na Florydzie – ok. 40 km na północ od Miami. Miasto położone jest w hrabstwie Broward County, i ma 165.000 mieszkańców (2010).

Fort Lauderdale jest głównym portem i wiele statków wycieczkowych będzie cumował tu. Gospodarka miasta opiera się na turystyce, a Fort Lauderdale otrzyma ponad 10 milionów gości rocznie.

Miasto ma piękne plaże wzdłuż wybrzeża. Floryda ma tropikalny klimat z gorącym i wilgotnym latem i łagodną, ​​zimy suche.

Fort Lauderdale jest często nazywany w Ameryce Wenecja ponieważ z wielu kanałów i miasta småsjøene.W miejskich wieżowców, galerii sztuki, sklepów, klubów nocnych licznych, luksusowych hoteli i lokali rozrywkowych – w tym wielkim pasażu “Hollywood Bingo Empire”.

Fort Lauderdale znajduje się również szereg muzeów – w tym “Muzeum Sztuki” – z jednym z narodu największych kolekcji sztuki nowoczesnej. Tutaj można również zobaczyć przepiękne rzeźby i ceramiczną kolekcję zaprojektowaną przez Picassa.

Inne atrakcje turystyczne w Fort Lauderdale to popularnym muzeum nauki “Muzeum Odkryć i Nauki” – z kinem IMAX, interaktywne eksponaty i symulatora lotu, Automobile Muzeum “Fort Lauderdale Antique Car Museum” oraz “Stranahan House” – najstarszy dom w 1901 roku, który jest teraz otwarty dla zwiedzających.

Miasto ma inny popularny drive-in kina, oraz licznych parków i terenów rekreacyjnych.

Fort Lauderdale Hollywood International Airport znajduje się 8 km na południe od centrum miasta.