Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut El Paso

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w El Paso. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w El Paso. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

El Paso

Wynajem samochodu El Paso

Wynajem aut El Paso

El Paso znajduje się na zachodnim krańcu Teksasu, specjalnie Rio Grande, która jest rzeką graniczną z Meksyku .Miasto ma prawie 610.000 mieszkańców (2010), z których większość jest z hiszpańskiej (meksykańskie) pochodzenia. Liczne mosty nad Rio Grande Podłączanie El Paso w sąsiednim Meksyku Ciudad Juarez.

Miasto zostało założone w 1600 roku na początku, ale nie otrzymał oficjalny status miasta aż do 1859 roku. Wraz z regionu miejskiego w okolicy El Paso tworzy obszar metropolitalny o łącznej populacji prawie 750.000.

Po El Paso ma połączenie kolejowe w 1881 r., było miasto w okresie silnego wzrostu – i to jest obecnie ważnym centrum finansowego i komercyjnego z silną atmosferę meksykańskiej. Otaczających miasto jest inaczej charakteryzuje takie uprawa bawełny i hodowla bydła.

Napływ turystów do El Paso jest znaczący – i jedną z atrakcji miasta jest autentyczny, przywrócone meksykańskie miasto. Miasto posiada również wiele interesujących muzeów – w tym „Centennial Muzeum Chihuahuan Desert Gardens” – kulturalne i muzeum historii naturalnej, „El Paso Museum of Archaeology” – muzeum archeologiczne, „El Paso Museum of History” – muzeum historyczne i muzeum sztuki „El Paso Museum of Art” . Ta ostatnia jest w pobliżu słynnego i popularnego Plaza Theater, założony ca. 1930. Teatr mieści się w budynku, w hiszpańskiej kolonialnej natchnionego, uznawanego za jeden z punktów orientacyjnych w EL PASO.

W przeciwnym razie, El Paso charakteryzują się silną obecnością wojskową. W okolicach miasta jest duże instalacje wojskowe, w tym Fort Bliss, który został zbudowany w 1848 r., by bronić miasto przed Apache Indian. Fort Bliss jest teraz ośrodkiem US Air Force, a załoga z około 20.000 stacjonują tam. Nie daleko, w sąsiednim stanie Nowy Meksyk, jest słynna strzelać „Zakres Biały Sands Missile”. Dla zainteresowanych historią wojskowości, wizyta w „Muzeum Fort Bliss i Centrum Badań” polecam.

Najbliższe lotnisko znajduje się w El Paso International Airport, położony 12 km na północny zachód od miasta.