Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Detroit

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Detroit. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Detroit. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Detroit

Wynajem samochodu Detroit

Wynajem aut Detroit

Detroit znajduje się na rzece Detroit rzeki i jeziora St Clair i jest największym miastem w amerykańskim stanie Michigan. Detroit znajduje się naprzeciwko miejscowości Windsor w prowincji Ontario ( Kanada ).

Detroit ma 714.000 mieszkańców (2010), zaś aglomeracja liczy ok.. 4,3 milionów. Detroit to główne miasto portowe nad rzeką Detroit.

Przemysł samochodowy USA rozpoczęła się w Detroit, a miasto nadal ma znaczący motoryzacyjny – gdzie General Motors, Ford i Chrysler mają swoje fabryki.

Detroit również uniwersytet – który został założony w 1911 roku. Detroit jest znane jako miasto wielokulturowe, z dużą imigranta. Miasta składa się głównie z wieżowców i drapaczy chmur, i Comerica Tower of Detroit Center wieże 189 stóp nad ziemią.

Miasto ma klimat kontynentalny z gorącym latem i zimą zimno. Opadów zimowych często przychodzi w postaci śniegu.

Niektóre z najważniejszych atrakcji turystycznych m.in. “Detroit Centrum Kultury” – w bibliotekach, galerie sztuki i muzea – ​​w tym muzeum historii, Science Center i “Detroit Institute of Arts” – co ma znaczący kolekcję dzieł sztuki. Tutaj odwiedzający w tym zobaczyć dzieła Matisse’a, Moneta, Degasa i Rubensa.

Kolejną atrakcją turystyczną w mieście jest Kościół katolicki “Ste. Anne de Detroit “z 1886 roku.

Detroit w inny opery, teatry, liczne kasyna, Zoo i Akwarium. W dzielnicy Dearborn jest popularny “Henry Ford Museum” – który ma dużą kolekcję samochodów oraz wystawa sprzętu transportowego.

Miasto jest również znany ze swojego corocznego międzynarodowego festiwalu jazzowego, który jest popularny wśród mieszkańców i turystów.

Detroit Metropolitan Wayne County Airport znajduje się 22 mil na południowy zachód od centrum miasta.