Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Denver

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Denver. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Denver. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Denver

Wynajem samochodu Denver

Wynajem aut Denver

Denver jest stolicą amerykańskim stanie Kolorado, i ma około 600.000 mieszkańców (2010). Jeżeli szacuje się obszar metropolitalny, populacja rośnie do prawie 2,5 miliona.

Miasto leży nad rzeką South Platte – 1600 metrów nad poziomem morza – tylko 24 mil na wschód od Gór Skalistych Górze Rząd. Jest to popularne wziąć wycieczkę do “Rocky Mountains National Park”, która jest o godzinę jazdy samochodem.

Denver jest regionalnym centrum transportu, handlu, finansów i kultury oraz przemysł naftowy jest bardzo ważną gałęzią przemysłu. Miasto ma swój uniwersytet, który został założony w 1864 roku.

Główną atrakcją turystyczną w Denver “Colorado State Capitol Building” – budynek rządowy z 1907 roku. Możliwe jest, aby publiczne dostać się do górnej części budynku, w której ma się wspaniały widok na Góry Skaliste.

Pozostałe atrakcje to m.in. Denver “Denver Art Museum” – z wystawy sztuki współczesnej, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Kolejnictwa, Muzeum Straży Pożarnej, miniaturowe muzeum “Museo de las Americas” – muzeum z naciskiem na latynoamerykańskiej sztuki i dziedzictwa kulturowego, a ogród Butterfly “Butterfly Pavillion”.

Denver ma też wiele pięknych parków i terenów zielonych, ogród botaniczny, zoo, planetarium i park rozrywki.

Denver International Airport znajduje się 30 km na północny wschód od centrum miasta.