Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Dallas

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Dallas. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Dallas. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Dallas

Wynajem samochodu Dallas

Wynajem aut Dallas

Dallas jest na północ od stanu Teksas przez Trinity River, i to 9 najbardziej zaludnione miasto w Stanach Zjednoczonych . Miasto liczy 1,2 milionów mieszkańców (2010), zaś aglomeracja liczy 6,3 milionów.

Dallas jest głównym kulturalnym i gospodarczym centrum regionu, a jej gospodarka opiera się na bankowości, handlu, informatyki, badań medycznych, transportu i logistyki. Ponadto, znany jest z Dallas i oleju przemysłu bawełny.

Miasto ma wilgotny klimat subtropikalny z gorącymi latami i łagodnymi zimami. Latem temperatury wynoszą około 35 stopni Celsjusza, a zimą, miasto dziennych temperatur od ca. 21 stopni C. Jest to często wilgotne w Dallas.

Cityscape charakteryzuje nowoczesne budynki i wieżowce, i najwyższy budynek jest głównym centrum – który wznosi 286 stóp nad ziemią.

Niektóre z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych, m.in. w Dallas ” Lake “White Rock Lake” z otaczającym go parkiem – który jest popularnym miejscem wypoczynku, John F. Kennedy Memorial Plaza – który oznacza miejsce, gdzie został zamordowany w 1963 roku, “The Floor Museum Train” – muzeum, który jest również dedykowany do Johna F. Kennedy’ego z bogatej kolekcji hiszpańskiej sztuki (w tym dzieła – park “Nasher”, “Meadows Museum of Art”, rzeźba Eli Greco, Goya, Miró i Picasso) i “Dallas Museum of Art” – z ogromnej kolekcji dzieł sztuki od czasów starożytnych aż do dziś. Tutaj odwiedzający w tym zobaczyć prace Moneta, Gauguina i van Gogha.

Dallas ma inny ogród botaniczny, akwarium, zoo, park rozrywki, pola golfowe, doskonała na zakupy z wielu centrów handlowych.

Dallas Fort Worth International Airport znajduje się 34 mil na północny zachód od centrum miasta.