Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Chicago

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Chicago. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Chicago. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Chicago

Wynajem samochodu Chicago

Wynajem aut Chicago

Chicago znajduje się w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych Jeziora Michigan, i należy do stanu Illinois.Miasto liczy 2,7 ​​milionów mieszkańców, podczas gdy aglomeracja liczy 8,7 milionów. Chicago, co 3-szy największe miasto w Stanach Zjednoczonych.

Chicago ma wilgotnego klimatu kontynentalnego i jest często nazywany “Windy City”, ponieważ jej zmieniających się warunków pogodowych.

Chicago jest ważnym handlu i port, hub kolejowy, drugi co do wielkości w Ameryce finansowej i biznesowej dzielnicy. Chicago posiada również kilka uczelni – gdzie najstarszy założony w 1890 roku.

Pejzaż jest zdominowany przez wieżowców i drapaczy chmur i najwyższy budynek Sears Towers – który mierzy 443 m. Jest to popularne dla turystów do odwiedzenia tarasu widokowego tego budynku na szczycie, a tym samym uzyskać zapierające dech w piersiach widok na miasto i region.

Chicago słynie z architektury, jego życiem kulturalnym i jego licznych muzeów, teatrów i opery. Jest wiele imprez muzycznych w Chicago, znany jazzu, bluesa i muzyki klasycznej. W mieście znajduje się słynne orkiestry symfonicznej – założony w 1891 roku.

Główną atrakcją turystyczną miasta Galeria Sztuki “Art Institute of Chicago” – z ogromną kolekcją takich Sztuka francuska z 1800 – i 1900-tych.

Miasto jest inaczej muzeum historii naturalnej, muzeum astronomiczne, planetarium, muzeum historyczne, akwarium i zoo. Etniczne dzielnice “China Town”, “Greek Town” i “Little Italy” jest również warto odwiedzić.

Miasta główne lotnisko – Chicago O’Hare International Airport – położony 30 km na północny zachód od centrum miasta.