Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Charlotte

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Charlotte. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Charlotte. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Charlotte

Wynajem samochodu Charlotte

Wynajem aut Charlotte

Charlotte znajduje się na wschód od USA , i jest największym miastem w stanie Północna Karolina.Miasto znajduje się w pobliżu rzeki Catawba i ma 731.000 mieszkańców (2010). Jeżeli szacuje się obszar metropolitalny populacja wzrośnie do 1,7 miliona.

Charlotte jest ważnym ośrodkiem handlowym dla regionu i głównym centrum finansowym. Bank of America ma swoją siedzibę tutaj. Miasto ma kilka szkół wyższych.

Charlotte ma wilgotny klimat subtropikalny z gorącymi latami oraz zimami stosunkowo łagodne. Miasto dostaje najwięcej deszczu w styczniu i marcu.

Centrum składa się głównie z drapaczy chmur i wysokich budynków, a na południe od centrum miasta, ogromny park rozrywki “Carowinds Theme Park”, który ma wiele kolejek górskich i karuzele.

Kolejną atrakcją turystyczną w sztuce Charlotty muzeum “Bechtler Museum of Modern Art”, który znajduje się wystawy sztuki współczesnej.Kolekcja składa się z 1400 obrazów i można również zobaczyć prace Miró i Picassa tutaj.

Największych w kraju organizacji motorowych NASCAR znajduje się w Charlotte i atrakcją “NASCAR Hall Of Fame” jest poświęcony wyścigi sportu. Posiada interaktywne eksponaty i wyświetlanie historycznych samochodów wyścigowych.

Inne atrakcje turystyczne w mieście to Muzeum Lotnictwa, Muzeum Nauki i Techniki “Discovery Place”, “Charlotte Nature Museum” – z interaktywnymi eksponatami i motyl pawilon, ogród botaniczny, “Levine Museum of New South” – muzeum historii skupia się na życiu w stanie przez USA Civil War.

Charlotte Douglas International Airport znajduje się 12 km na zachód od centrum.