Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Buffalo

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Buffalo. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Buffalo. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Buffalo

Wynajem samochodu Buffalo

Wynajem aut Buffalo

Buffalo znajduje się w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych , i jest drugim co do wielkości miasto w stanie Nowy Jork .Buffalo ma 261.000 mieszkańców (2011), zaś aglomeracja liczy 1,2 milionów.

Buffalo znajduje się na jeziorze Erie jeziora, i jest częścią powiatu Erie County. Buffalo jest nowoczesny port, handlowych i przemysłowych miasta i ważnym węzłem komunikacyjnym.

Miasto posiada również uniwersytet – z około 30.000 studentów.

Buffalo ma ponad 50 prywatnych i publicznych galerii sztuki – który najbardziej znany jest „Albert Knox Art Gallery”. Oferuje on kolekcję sztuki współczesnej na świecie, a tu można również zobaczyć prace Picassa, Matisse’a i Miró.

Popularna w Buffalo jest 115 metrów wysokości ratusza w stylu Art Deco w 1932 roku. Ratusz jest otwarty dla publiczności, aw 25 Podłoga jest oberservasjonsdekket „Buffalo City Hall Observation Deck”. Ten oferuje gościom wspaniały widok na miasto.

Inne atrakcje turystyczne to Buffalo Katedra Świętego Józefa w 1862 roku, Kościół Trójcy Świętej w 1928, Buffalo Muzeum Nauki – z eksponatów, antropologii, botaniki i zoologii, a zoo Buffalo Zoo – jeżeli zobaczyć lwy, tygrysy i niedźwiedzie.

Miasto ma inny ogród botaniczny, ogród japoński, morskie muzeum z eksponatami z okrętów, lotnictwa muzeum i akwarium.

ok. 36 km na północny zachód od Buffalo Niagara jest – jeden z największych cudów natury. Tu można doświadczyć imponujące wodospady – i „Horseshoe Falls” (znajduje się w Ontario, Kanada ) jest największym z nich wszystkich.Wodospad ten jest 792 metrów szerokości i 52 metrów wysokości.

Buffalo Niagara International Airport znajduje się 16 km na północny wschód od centrum miasta.