Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Atlanta

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Atlanta. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Atlanta. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Atlanta

Wynajem samochodu Atlanta

Wynajem aut Atlanta

Atlanta znajduje się na południowy wschód Stanów Zjednoczonych, i jest stolicą i największym miastem w stanie Georgia.

Miasto, tu w okolicy 420.000 mieszkańców, a cały region Miasto liczy ponad 5,2 mln zł.

Atlanta została założona w 1837 jako węzła kolejowego. Miasto jest dziś wiodącym finansowe i handlowe centrum południowo-zachodniej części USA , i ma wszechstronny przemysł.Kilka dużych firm ma swoje siedziby w Atlancie, w tym Coca-Cola i CNN.

Atlanta ponad 20 wyższych uczelni, a także ważnym ośrodkiem kulturalnym i centrum konferencyjne. Miasto było gospodarzem letnich igrzysk olimpijskich w 1996 roku.

Atlanta jest popularnym miejscem turystycznym, z ponad 35 milionów turystów rocznie. Pejzaż zdominowany jest przez nowoczesne drapacze chmur i wysokich budynków, a także w centrum znajdą Państwo dobre zakupy z sklepach i centrach handlowych.

Zoo “Atlanta Zoo,” akwarium “Georgia Aquarium” i park rozrywki “Six Flags over Gruzji” są popularne atrakcje turystyczne dla całej rodziny. Atlanta posiada także teatry, opera i liczne galerie sztuki.

Atlanta ma wiele muzeów – w tym muzeum poświęconym życiu Jimmy’ego Cartera. Również Martin Luther King Jr muzeum, wizyta. W przeciwnym razie miasto ma żydowskie muzeum, kilka zabytkowych muzea, muzeum papieru, Muzeum Historii Naturalnej, planetarium i ogrodzie botanicznym.

Miasta lotnisko – Hartsfield Jackson Atlanta International Airport znajduje się 11 km na południe od centrum miasta i jest jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk.