Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Aspen

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Aspen. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Aspen. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Aspen

Wynajem samochodu Aspen

Wynajem aut Aspen

Aspen usytuowany jest w USA – 2410 metrów – w stanie Colorado.Miasto położone jest 160 km na południowy zachód od Denver, położony jest nad rzeką Roaring Fork River – dopływem rzeki Kolorado.

Aspen znajduje się w Pitkin County przez powiatu obszarze Gór Skalistych, w otoczeniu gór i obszarów dzikiej przyrody.

W 1880 Aspen był żywym miastem górniczym, a największym na świecie lump srebra 935 kilogramów zostały tutaj. Dziś jeden Aspen ośrodków najsłynniejszych amerykańskich narciarskich, popularnym miejscem wypoczynku.

Istnieją cztery ośrodki narciarskie w okolicy, i wszystkie są wyposażone wyciągów i pięknych szlaków przygotowanych.

Wieś ma sklepów, hoteli, restauracji i klubów nocnych – i to jest również ekskluzywne centrum handlowe, z takich marek jak Dior, Prada, Gucci, Ralph Lauren i Fendi.

Główną atrakcją turystyczną w mieście jest Muzeum Sztuki Aspen – gdzie można zobaczyć wystawy międzynarodowej sztuki współczesnej.

Pasażerowie podróżujący do Aspen w lecie, jest popularny wśród działań, takich jak wędrówki po górach, jazda konna, rafting, wędkarstwo i kajakarstwo wycieczki. Istnieje również kilka pól golfowych w okolicy.

Najbliższe lotnisko jest Aspen Pitkin County Airport, położony 5 km na zachód od centrum. Stąd, leć do Denver International Airport.