Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut USA

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w USA. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w USA. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

USA

Wynajem samochodu USA

Wynajem aut USA

Republika Federalna USA (Stany Zjednoczone), znajduje się w Ameryce Północnej, i ma około 310 mln mieszkańców (2010). Graniczy z Kanadą na północy Oceanu Atlantyckiego na wschodzie, Florida Strait, Meksyk i Zatoki Meksykańskiej na południu, a na Oceanie Spokojnym na zachodzie.USA składa się z 50 państw, a Okręg Federalny Kolumbii (District of Columbia – lepiej znany jako Washington DC).USA obejmuje północno-zachodnią część kontynentu (Alaska) i Hawaje na wyspach Pacyfiku i wielu innych krajach.

USA jest największym na świecie 3-gie największym krajem w strefie, po Kanadzie i Rosji, a także w najbardziej potężne państwo – w zakresie gospodarki, kultury, polityki i obrony.

Krajobraz jest zróżnicowany i pełen kontrastów, a więc także duże różnice w warunkach klimatycznych. Jednym z najgorętszych obszarów są w Death Valley – dolina na pustyni Mojave w południowej Kalifornii.

USA otrzyma około 60 milionów zagranicznych turystów rocznie, z niezliczonych atrakcji i zabytków. W północno-wschodniej jest stolicą Waszyngton – jeżeli takie Prezydent USA embedsbolig “Biały Dom” znajduje się, a trochę dalej na północ, znajdziesz największe miasto USA Nowy Jork (8,5 mln mieszkańców) jest jednym z największych na świecie ośrodków gospodarczych i kulturalnych. Na południowym wschodzie leży Stan Floryda – Jako takie Znany ze swojego ciepłego klimatu, Walt Disney World i Epcot Center.Piaszczyste plaże Kalifornii i słynnych miast, takich jak. Los Angeles znajduje się na południowy zachód od kraju, a w Stanach Zjednoczonych są pasmo górskie w Górach Skalistych.W stanie Colorado jest najwyższa część Gór Skalistych – gdzie ponad 100 szczytów powyżej 4000 m

Niektóre z większości sytuacji w USA, miejscach odwiedzanych należą: Times Square w Nowym Jorku , Las Vegas Strip, National Mall i parki Memorial w Waszyngtonie, Faneuil Hall w Bostonie i Disney World na Florydzie.Inne popularne miejsca to m.in. wodospad Niagara, Wielki Kanion, Great Smoky Mountains National Park () w Tennessee i Hollywood w Los Angeles.

Amerykańscy największe miasta, Nowy Jork (8,5 mln mieszkańców – około 19 mln w obszarze metropolitalnym), Los Angeles (4 mln), Chicago (2,8 mln) oraz Houston (2 mln).

Stany Zjednoczone mają wiele ruchliwych lotnisk międzynarodowych – w tymJohn F. Kennedy International Airport (Nowy Jork), Washington Dulles International Airport, Chicago Airport , Hartsfield International Airport (Atlanta) i Seattle International Airport.