Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Urugwaj

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Urugwaj. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Urugwaj. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Urugwaj

Wynajem samochodu Urugwaj

Wynajem aut Urugwaj

Urugwaj to mały kraj w południowej części Ameryki Południowej. Graniczy Brazylii na północ i Argentyna na zachodzie.Urugwaj jest położona na północ od Rio de la Plata ujścia w Atlantyku i na wschód od Rio Urugwaju, która stanowi granicę z Argentyną. Kapitał jest Monte Wideo i kraj liczy 3.318.535 mieszkańców (2011).Szacowana 88% populacji są pochodzenia europejskiego, głównie włoski i hiszpański.

Urugwaj składa się głównie z nisko położonym równinie, która jest kontynuacją Argentyny Pampas. Gospodarka opiera się na rolnictwie i dużej produkcji mięsa, wełny i innych produktów zwierzęcych. Urugwaj jest domem dla rozwijającego się przemysłu winiarskiego.

Łagodny i wilgotny klimat subtropikalny, który charakteryzuje ten kraj. Najzimniejszy miesiąc lipca, średniej temperatury: 10-13 ° C, a jest styczeń najcieplejszym o średniej temperaturze 22-25 stopni. Urugwaj jest spokojny i bezpieczny kraj do podróżowania w stosunkowo dobrym standardzie życia. Uruguayanere znany jest również ze swojej życzliwości i gościnności.

Jednym z najczęściej odwiedzanych miast w Colonia del Sacramento znajduje się w Rio de la Plata przeciwnym Buenos Aires, i została założona przez Portugalczyków w 1680 roku. Miasta kolonialnej architektury jest bardzo dobrze zachowany i jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jest to popularne na podróż łodzią z Buenos Aires w Argentynie, podróż trwa tylko godzinę.

W kurorcie Punta del Este, który znajduje się na półwyspie, który wystaje do Atlantyku Popular. To się nazywa odpowiedź Urugwaju do „Saint Tropez”, a wiadomo, przyciągają wiele gwiazd. Dalej na północ, na wybrzeżu Atlantyku do granicy z Brazylia Istnieje km po km długich białych plaż.Popularne miejsca tutaj jest Cabo Polonio, La Paloma i Punta del Diablo.

Montevideo zostało założone przez Hiszpanów na początku 1700 jako twierdzy wojskowej. Montevideo Urugwaj jest kulturalnym i gospodarczym nerwów z kilku dobrych restauracji, gdzie można zjeść mięso z grilla jako jeden z jej specjalności. Głównej ulicy 18 de Julio rozciąga się na Starym Mieście, kolonialnej architektury. W Montevideo znajduje się kilka pięknych plaż.

Największy w kraju lotnisko Aeropuerto Internacional de Carrasco w odległości 18 km od miasta Montevideo.