Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Turcja

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Turcja. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Turcja. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Turcja

Wynajem samochodu Turcja

Wynajem aut Turcja

Republika Turcji ma 77,8 milionów mieszkańców (2010), oba znajdują się w południowej Europie i południowo-zachodniej Azji.

Turcja graniczy osiem krajów w całej, Bułgarii i Grecji (w Europie), a także w Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Iranu, Iraku i Syrii (W Azji).Turcja ma również na wybrzeże Morza Śródziemnego na południu Morza Egejskiego na zachodzie a Morzem Czarnym na północy.

Kraj ma w dużej mierze klimat kontynentalny – z łagodniejszym klimacie śródziemnomorskim, w południowej części.

Turcja jest krajem o kompleks nowych i starych architektury, jak i Kościołów chrześcijańskich obok islamskich meczetów. Turcja rośnie turystyki w ostatnich latach, zwłaszcza turystyki czarterowy. Turcji na południe i na zachód wybrzeża mają piękne plaże i atrakcji turystycznych słońca i wakacje. Inaczej Turcja może zaoferować egzotyczne kultury, zabytków, wspaniałe meczety i tętniącego życiem Tłumy dużych miastach.

Bosfor i Morze Marmara, łączący Morze Czarne i Morze Egejskie i oddziela azjatyckiej części Turcji od Europy. Stambułu znajduje się po obu stronach na Bosfor, i jest tym samym tylko metropolie na świecie, znajduje się na dwóch kontynentach. Stambuł ma 11 mln mieszkańców i jest w Turcji kulturalnych, handlowych i centrum finansowego.Miasto ma wiele atrakcji turystycznych – w tym pałace, fortyfikacje i budynki z czasów sułtana.

Stolicą Turcji jest Ankara , a także z jej 4 mln mieszkańców kraju drugie największe miasto.Inne duże miasta w Turcji Izmir , Bursa, Adana, Gaziantep i Antalya .

Główne lotnisko Turcji jest międzynarodowe lotniska Ataturk , ale również lotnisko w Antalyi i Ankara Esenboga Airport to tylko niektóre z narodu najbardziej ruchliwych.